Betonové ploty

Oplocení má několik funkcí. Viditelně ohraničuje pozemek, který zároveň chrání před vniknutím nežádoucích osob. Zvyšuje také bezpečnost dětí a domácích zvířat. Důležitým aspektem je také bránění ve vhledu zvenčí. Betonové ploty jsou řešením, které dodá vašemu domu vysokou míru bezpečí a soukromí. Neprostupná plocha může olemovat váš dům až do výšky 250 cm. Dokonale vás oddělí od venkovního prostoru. Je skvělou alternativou odclonění od rušné silnice. Betonová plocha má dobré zvukové izolační vlastnosti. Z vnitřní strany pevná plocha plotu vytváří stín, vytvoří ideální zázemí pro osázení okrasných květin nebo keřů.

Betonové ploty Jindřichův Hradec

Oplocení se instaluje těžkou technikou. Masivní desky mají vysokou pevnost a odolnost, bez jakékoli údržby odolávají povětrnostním vlivům, přímému UV záření i spádové vodě nebo sněhu. Pevné betonové pásy se zasouvají do koncového nebo průběžného sloupku.

Nabízíme vám realizaci betonového plotu. Ochotně vám přiblížíme postup instalace, po pečlivém zaměření vám dáme k dispozici přesnou kalkulaci. Betonové ploty jsou oblíbeným oplocením, přispějí většímu bezpečí a pohodlí. Nejčastěji jsou realizovány u rodinných domů, firem, ale své místo mají i u sportovišť nebo jiných veřejných ploch.