Ploty – sortiment

Specializujeme se na realizaci oplocení. Našim zákazníkům nabízíme kompletní služby v zaměření, dodání materiálu i odborné instalaci na místě. Vybírat můžete z široké nabídky. Rádi vás kdykoli blíže seznámíme s technickým řešením, časovou i finanční náročností zvolené varianty.

Čtyřhranná pletiva jsou finančně nenáročným řešením pro běžná oplocení zahrad a pozemků. Kvalitní konstrukce má vysokou odolnost vůči povětrnostním změnám i spádové vodě.

Betonové podhrabové desky zvyšují bezpečnost oplocení. Používají se především pro zabránění úniku domácích zvířat.

Betonové ploty představují vysoce kvalitní zábranu. Vytvoří dokonalé soukromí, ochrání váš pozemek před nežádoucí pozorností zvenčí. Betonové desky se instalují do upravených drážek ve sloupcích. Výšku plotu můžete regulovat až do 250 cm. Betonové ploty mají vysokou životnost a nevyžadují průběžnou údržbu.

Plotové díly, panely jsou vhodným oplocením rodinných domů nebo firem. Plotové dílce jsou ze svařovaných ocelových drátů, které jsou následně pozinkované nebo pozinkované a poplastované. Dosahují dlouhodobé životnosti i vysoké elegance.

Plastové ploty jsou novinkou, která nevyžaduje naprosto žádnou údržbu. Materiál nehnije, nekoroduje, je nenasákavý, barevně stálý. Bohatý výběr barev i tvarů umožní skvěle přizpůsobit plot stylu domu.

Dálniční oplocení zamezuje přebíhání zvířat přes frekventovanou vozovku, zvyšuje bezpečný průjezd vozidlům a snižuje počet dopravních nehod.