Plastové ploty

Krásný a upravený plot doplní styl domu, funkčně ochrání pozemek před nežádoucím vstupem, zvýší pocit bezpečí a soukromí. Nový typ materiálu vám zároveň zaručí naprosté pohodlí, nevyžaduje zcela žádnou údržbu. Plasty jsou upravené pro vysokou odolnost vůči změnám teplot, přímému UV záření i spádové vodě. Velkou výhodou je garance tvarové i barevné stálosti. Díly nenasáknou vodou, nekorodují ani nehnijí. Ani v delším časovém horizontu není třeba měnit poškozené díly nebo obnovovat povrchovou úpravu. Plastové ploty mají skvělou odolnost i vůči mechanickému poškození.

Plastové ploty Jindřichův Hradec

Zpracování i široký výběr v tvarování i barvě dává možnost skvěle přizpůsobit díly stylu domu i jeho okolí. Plastové ploty můžeme doporučit k rodinným domům, ale i pro ochranu pozemku firem, výroben nebo veřejných prostor.

Nabízíme vám kompletní služby v zaměření, přípravě i samotné instalaci plotu. Zajistíme dodávku materiálu i spojovacích dílů. Kdykoli se na nás můžete obrátit, ochotně vám přiblížíme termín zhotovení i kalkulaci podle zvoleného typu plotu a velikosti osazovaného pozemku. Při montáži vždy dbáme na pečlivé usazení. Dodržujeme sjednané termíny i odsouhlasený rozpočet.