Dálniční oplocení

Cestu po dálnici může významně zkomplikovat pohyb volné zvěře. Srážka se srnou nebo i menšími zvířaty může mít fatální následky. Pro ochranu rizikových míst doporučujeme volný pozemek vybavit dálničním oplocením.

Dálniční oplocení z Jindřichova Hradce Dálniční oplocení

Dálniční oplocení využívá pevné materiály. Má jinou konstrukci než běžné oplocení rodinných domů. Výška brání snadnému překonání vysokou zvěří, výplň je kotvená nejen na sloupcích, ale i u země. Pevné sloupky mají zvýšenou odolnost vůči mechanickému poškození. Oka plotové výplně jsou větší, snižují tak spotřebu materiálu. Materiál výplně i sloupků je ošetřený pro vyšší odolnost vůči spádové vodě, vlhkosti i vlivu střídání teplot. Ploty není třeba udržovat ani obnovovat povrchové nátěry. Dálniční oplocení působí neutrálně, nekazí vzhled krajiny.

Zajistíme pro vás dodávku potřebného množství materiálu i samotnou instalaci. Disponujeme veškerou potřebnou technikou pro přípravu pro usazení sloupků i napnutí speciální výplně plotu. Dokážeme pracovat v jakémkoli terénu. Majitelům lesů a volných luk doporučujeme zajistit pozemek. Investice do dálničního oplocení může zachránit zdraví i životy.

Kdykoli se na nás můžete obrátit. Zajistíme potřebná měření, připravíme kalkulaci i návrh termínu zhotovení. Vždy dbáme na pečlivé a rychlé provedení.